مدرک بین المللی دوره KNX را دریافت کنید...

اصول اولیه پروتکل KNX، نرم افزار ETS و برنامه های کاربردی سیستم های ساختمان هوشمند را بیاموزید و فرصت های شغلی جدیدی را برای خود و تیم فنی شرکتتان ایجاد کنید.

آموزش نرم افزار ETS جهت :

آشنایی با پروتکل KNX

عیب یابی مقدمات 

 دوره آموزش مقدماتی : 

این دوره به طور رسمی توسط سازمان KNX تعریف شده است و کلاس های این مرکز از تمامی سر فصل های استاندارد، ساعت ها و قوانین امتحانات آن به طور کامل تبعیت میکند. این دوره شامل 30 ساعت می باشد که دروس تئوری و تمرین های عملی را پوشش میدهد.

چرا مدرک بین المللی دوره مقدماتی KNX را دریافت کنیم ؟

در شغل خود پیشرفت کنید 

گذراندن دوره مقدماتی  KNX برای مدیر پروژه ، مهندس تعمیر و نگهداری ، تکنسین های الکترونیکی و مشاور مهندسی که شرکت های آنها می خواهند تجارت خود را به سیستم هوشمند سازی گسترش دهند توصیه می شود.

فرصت جدید پیدا کنید

اگر شما یک فارغ التحصیل تازه کار هستید و به عنوان KNX Partner  دارای مجوز هستید ، نشان می دهد که شما دانش لازم را در سیستم ساختمان هوشمند مبتنی بر KNX برای طراحی ، برنامه و رفع اشکال دارید. در نتیجه این امر به شما در یافتن شغل کمک می کند.

یادگیری نرم افزار منحصر به فرد

در کشور هایی که  دارای مجوز KNX هستند شما قادر به طراحی ، برنامه ریزی و عیب یابی محصولات مختلف با لوگو KNX از 460 تولید کننده  در سراسر جهان در یک نرم افزار منحصر به فرد به نام ETS5 هستید.

چگونه میتوانیم این مدرک را کسب کنیم؟ 

به ما ایمیل بزنید 

انلاین ثبت نام کنید 

در کلاسها شرکت کنید

گواهینامه بین المللی خودرا دریافت کنید 

 چه مهارتهایی یاد خواهید گرفت؟

کنترل روشنایی 

کنترل دیمر

کنترل پرده 

پروتکل KNX 

نرم افزار ETS

راه اندازی پروژه 

طراحی پروژه 

توپولوژی KNX 

زمان بندی و ...

بررسی تلگرام و پکت دیتا

وایرلس

عیب یابی پروژه

ترکیب آموزش به صورت آنلاین و حضوری

سوالات متداول 

1. این دوره شامل چند ساعت عملی و تئوری است ؟

این دوره شامل 15 ساعت عملی و 15 ساعت تئوری می باشد چرا که دانشجویان میبایست طبق سرفصل تعریف شده توسط موسسه KNX، با سه مفهوم نرم افزار و پروتکل و مفاهیم کاربردی اوتوماسیون در ساختمان آشنا شوند و بخش تئوری مطمئنا الزامیست و تکمیل کننده روند اموزش میباشد.

2. آیا گذراندن این دوره برای یادگیری سیستم اتوماسیون ساختمان کافی است؟

یادگیری این دوره شروعی  برای راه یابی به دنیای سیستم های مدیریت ساختمان  می باشد. در این راستا  گذراندن ان لازم است ومتعاقبا دانشجویان باید به صورت عملی در این زمینه کار جدی کنند و دوره های پیشرفته تری را نیز بگذراند و بعد ار کسب تجربه میتوانند به یک مهندس واقعی در زمینه اتوماسیون ساختمان تبدیل شود .

3.  آیا میبایست  بلافاصله بعد از این دوره ، گذراندن دوره های پیشرفته تر الزامی است ؟

برای مهندسین فروش و مارکتینگ علاقه مند به کار در این زمینه   دوره مقدماتی لازم و کافی است  . اما برای مهندسین که میخواهند این سیستم را طراحی و یا برنامه نویسی و ارائه راهکار بدهند باید دوره های بعد رابگذرانند . توصیه ما این است بعد از مقدماتی  بعد ار چند هفته کار با تجهیزات دوره های بعدی را بگذرانند تا با دانشی که از مجموعه این کلاس ها کسب میکنند در طی چند ماه بتوانند به درستی از پس پروژه ها در بیابند 

4.صدور مدرک به چه شکل میباشد ؟

اولا امتحان از دو بخش تئوری و عملی نشکیل شده است ، تئوری شامل  100 سوال است که توسط خود سازمان KNX به صورت انلاین گرفته می شود و امتحان عملی هم توسط مدرس بین المللی دوره گرفته میشود .

5. ایا مدرک تاریخ انقضا دارد ؟

خیر . مدرک تمامی دوره ها همیشه پس از صدور اعتبار بین المللی دارد و توصیه میشو که دانش جویان با اشنایی با محصولات جدید بتوانند راهکار های به روز را ارائه دهند.

6.چطور میتوانیم مطالب دوره را تمرین کنیم ؟

پس از دوره میتوانید با تهیه تجهیزات آموزشی ( با توجه به این که از دانشجویان STcenter  هستید ) میتوانید از خدمات ویژه تامین تجهیزات  برخوردار شوید. 

7.  پرداخت هزینه در این دوره ها توجیه اقتصادی دارد ؟

بله،  زیرا برای این دوره ها در خارج از کشور حداقل روزی 200 یورو میبایست بپردازید که با توجه به نرخ های امروزی ارز مبلغ قابل توجه ای میشود .

8. اطمینان ندارم این دوره برای من مفید باشد ؟

 قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، انگیزه داشتن و تلاش می تواند هر کاری را میسر کند.اگر هدف شما ورود به دنیای اتوماسین ساختمان، خانه هوشمند و  IOT است این دوره قطعا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

9. ایا به همراه داشتن لب تاپ الزامی است ؟

بله، توصیه می شود به منظور نصب صحیح نرم افزار ، درک کار بانرم افزار در کامپیوتر خودتان و نیز ذخیره تمرین های کلاسی لب تاپ خو را به همراه بیاورید.

10. پیش نیاز دوره مقدماتی چیست ؟

این دوره اولین دوره از مسیر آموزش KNX می باشد و به پیش نیازی احتیاج نیست.