سیستم های امنیتی

مدرک بین المللی دوربین را از موبوتیکس(Mobotix) آلمان را دریافت کنید...

با آموزش استاندارد نه تنها می توانید قدم به قدم در کار حرفه ای پیشرفت داشته باشید بلکه می توانید با کسب مدرک بین المللی در تمام نقاط جهان به عنوان یک کارشناس آموزش دیده شناخته شید.

این دوره ها بر اساس سرفصل های  استاندارد و مشخص شده از طرف شرکت Mobotix آلمان برگزار شده و در دو بخش مقدماتی و پیشرفته ارائه می گردند.

اولین قدم ها برای شروع یک یادگیری سریع و قوی در مسیر صحیح


انتخاب مرکز آموزش معتبر

گذراندن دوره آموزش از مقدماتی تا پیشرفته

انتخاب صحیح تکنولوژی روز که دوربین IP است

دریافت گواهینامه بین المللی معتبر و قابل استناد در خارج از کشور

دوره های حضوری و آنلاین

 دوره  کلاس خود را انتخاب و با ما مشورت نمایید.

دوره مقدماتی آموزش دوربین و سیستهای نظارت تصویر

این دوره  از سری دوره های آموزش دوربین و سیستم های نظارت تصویری ارائه شده توسط موبوتیکس آلمان است که می باید حتماً به عنوان درس پایه گذرانده شود.

دوره پیشرفته آموزش دوربین و سیستهای نظارت تصویر


این دوره به صورت بسیار کامل به طراحی و اجرای تنظیمات حرفه ایی دوربین های IP بر اساس سرفصل های استاندارد موبوتیکس آلمان می پردازد.

سوالات متداول 


1) هزینه دوره چرا بالاست؟

این دوره تخصصی و بین المللی میباشد که توسط شرکت Mobotix در آلمان برنامه ریزی شده ، و امتحان گرفته میشود . قیمت آن در خارج ایران حداقل 200 یورو به ازای هر روز در نظر گرفته می شود ولی در ایران با کیفیت  مناسب و قیمت بسیار اقتصادی توسط این مرکز در همکاری با موبوتیکس ارائه میشود.

2) این دوره شامل چند ساعت عملی و تئوری است؟

این دوره شامل 15 ساعت عملی به صورت حضوری و 8 ساعت تئوری به صورت آنلاین می باشد چرا که دانشجویان میبایست طبق سرفصل تعریف شده توسط شرکت Mobotix آلمان ، با مفاهیم نرم افزار نظارت تصویری، انواع سخت افزار Mobotix و الزامات طراحی، راه اندازی و نصب  در CCTV آشنا شوند و بخش تئوری مطمئنا الزامیست و تکمیل کننده روند اموزش میباشد.

3) آیا گذراندن این دوره برای یادگیری سیستم نظارت تصویری کافی است؟

یادگیری این دوره شروعی برای راه یابی به دنیای سیستم های حفاظتی ساختمان  می باشد. در این راستا  گذراندن ان لازم است ومتعاقبا دانشجویان باید به صورت عملی در این زمینه کار جدی کنند و دوره های پیشرفته تری را نیز بگذراند و بعد ار کسب تجربه میتوانند به یک مهندس واقعی در زمینه سیستمهای حفاظتی ساختمان تبدیل شود .

4) آیا میبایست  بلافاصله بعد از این دوره ، گذراندن دوره های پیشرفته تر الزامی است؟

برای مهندسین فروش و مارکتینگ علاقه مند به کار در این زمینه، دوره مقدماتی الزامی است  . این نیروها در ادامه می توانند در دوره فروش شرکت کنند. اما برای مهندسین که میخواهند این سیستم را طراحی و یا برنامه نویسی و ارائه راهکار بدهند باید دوره های بعد رابگذرانند . توصیه ما این است بعد از مقدماتی  بعد ار چند هفته کار با تجهیزات دوره های بعدی را بگذرانند تا با دانشی که از مجموعه این کلاس ها کسب میکنند در طی چند ماه بتوانند به درستی از پس پروژه ها در بیابند.

5) صدور مدرک به چه شکل میباشد؟

امتحان به صورت عملی می باشد، فایل امتحان توسط خود شرکت Mobotix تصحیح شده و مدرک بین اللملی در حدود 1 ماه بعد به ایمیل دانشجو ارسال می شود. 

6) ایا مدرک تاریخ انقضا دارد؟

 بله و مدت اعتبار آن 2 سال است. 

7) چطور میتوانیم مطالب دوره را تمرین کنیم؟

پس از دوره میتوانید با تهیه تجهیزات آموزشی (با توجه به این که از دانشجویان STcenter  هستید) میتوانید از خدمات ویژه تامین تجهیزات برخوردار شوید. 

8) پرداخت هزینه در این دوره ها توجیه اقتصادی دارد؟

بله،  زیرا برای این دوره ها در خارج از کشور با دسترسی به تجهیزات واقعی حداقل روزی 200 یورو میبایست بپردازید که با توجه به نرخ های امروزی ارز مبلغ قابل توجه ای میشود .

9) اطمینان ندارم این دوره برای من مفید باشد؟

 قطعا باید هدف خود را مشخص کنید و با تلاش و پشتکار و انگیزه به سمت آن حرکت کنید، انگیزه داشتن و تلاش می تواند هر کاری را میسر کند.اگر هدف شما ورود به دنیای سیستمهای حفاظتی ساختمان بر اساس IP است این دوره قطعا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد. ویا اگر در این زمینه کار می کنید و مدرک بین المللی احتیاج دارین ، این دوره می تواند برای شما مفید باشد. 

10) آیا به همراه داشتن لپ تاپ الزامی است؟

بله، توصیه می شود به منظور نصب صحیح نرم افزار، درک کار بانرم افزار در کامپیوتر خودتان و نیز ذخیره تمرین های کلاسی لپ تاپ خو را به همراه بیاورید.

11) پیش نیاز دوره مقدماتی چیست؟

این دوره، اولین دوره از مسیر آموزش Mobotix می باشد و به پیش نیازی احتیاج ندارد.