دوره مقدماتی دوربین

مدرک بین المللی مقدماتی دوربین را از موبوتیکس(Mobotix) آلمان را دریافت کنید...

با آموزش استاندارد نه تنها می توانید قدم به قدم در کار حرفه ای تون پیشرفت داشته باشید بلکه می توانید با کسب مدرک بین المللی در تمام نقاط جهان به عنوان یک کارشناس آموزش دیده شناخته شید.

این دوره ها بر اساس سرفصل ها  استاندارد و مشخص شده از طرف شرکت Mobotix آلمان می باشد و در دو کلاس مقدماتی و پیشرفته ارائه می گردد.

سرفصل های این دوره:


1.    اتصالات سخت افزاری ، راه اندازی و تنظیمات اولیه دوربین IP

2.    الزامات سیستم عامل مورد نیاز، مراحل دانلود نرم افزار مدیریت تصاویر ، نصب و راه اندازی  نرم افزار، نحوه افزودن دوربین در نرم افزار و دسترسی به تنظیمات دوربین از داشبورد نرم افزار

3.    ایمن سازی ارتباطات دوربین با تجهیزات شبکه

4.    تنظیمات شبکه LAN و تنظیمات ساعت

5.    تنظیمات مقدماتی و مورد نیاز برای تصویر خروجی دوربین و  بررسی مولفه های زمانی خاص در آن

6.    تنظیمات ضبط تصاویر

7.    تعریف لایه های کاربری متفاوت و کنترل سیستم از راه دور

دوره آموزش مقدماتی

در این دوره تمامی نکات مقدماتی طبق سر فصل های استاندارد در 6 ساعت آنلاین و 15 ساعت عملی گفته می شود. 

پس از امتحان مدرک شما با امضای دیجیتال از موبوتیکس به ایمیل شما فرستاده می شود.  

چرا مدرک بین المللی دوره مقدماتی دوربین را دریافت کنیم؟

گذراندن دوره مقدماتی  Video Security Beginner  برای مدیر پروژه سیستم امنیتی ، مهندس تعمیر و نگهداری دوربین ، تکنسین های الکترونیکی و مشاور مهندسی سیستم امنیتی  که شرکت های آنها می خواهند تجارت خود را به سیستم روز دنیا گسترش دهند توصیه می شود.

اگر شما یک فارغ التحصیل تازه کار هستید و به عنوان نصاب دوربین حرفه ایی تحت IP  دارای مجوز هستید ، نشان می دهد که شما دانش لازم را در سیستم نظارت تصویری ساختمان مبتنی برIP برای طراحی ، برنامه و رفع اشکال دارید. در نتیجه این امر به شما در یافتن شغل کمک می کند.

نرم افزار تصویری جامع و کامل ارائه شده در این دوره شروع به برای شما ما اجرای پروژه ها های کوچک متوسط بزرگ و خیلی بزرگ آینده نزدیک خواهد بود.